Usługi programistyczne

Napiszemy dla Państwa aplikację spełniającą wszystkie oczekiwania.

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE – DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ?

Większość naszych klientów to małe i średnie firmy. Jednak w szczególnych przypadkach świadczymy również pomoc dla dużych przedsiębiorstw. Często, gdy rozwiązania dostępne na rynku nie spełniają w 100% potrzeb klientów, tworzymy systemy dedykowane.

Branże:

Usługi programistyczne mogą być potrzebne tak naprawdę w każdej branży. Pewne automatyzacje może wprowadzić wszędzie. Rozwiązania, które tworzymy, mogą usprawniać i automatyzować procesy związane z między innymi: produkcją, sprzedażą, pośrednictwem, turystyką, finansami i innymi.

Warto zlecić projekt firmie zewnętrznej:

Dzięki temu oszczędzasz czas na szukanie własnego zespołu. Nie musisz tworzyć nowego działu czy też zakupić nowego sprzętu. Należy pamiętać, że projekty informatyczne są zazwyczaj bardzo złożone i trzeba poświęcać im dużo uwagi.
My przez cały proces przeprowadzimy cię od A do Z.

Usługi programistyczne - origin-solution.com
JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA Z NAMI?
Usługi programistyczne - origin-solution.com
1. Analiza potrzeb klienta
W pierwszym kroku musimy poznać co Państwo potrzebujecie, w czym możemy pomóc. Na tym etapie staramy dowiedzieć się jak najwięcej na temat projektu. Dzięki temu później jesteśmy w stanie podawać bardziej konkretne informacje.
2. Przedstawienie możliwości
Po analizie projektu wewnątrz naszego zespołu, przedstawiamy klientowi rozwiązania i technologie, które naszym zdaniem, będą najkorzystniejsze biorąc pod uwagę wszystkie aspekty ustalone podczas pierwszego kroku.

Na tym etapie przedstawiamy też szacowany czas realizacji projektu oraz koszty.

3. Wykonanie
Zgodnie z ustaleniami z punktu 2 przystępujemy do pisania aplikacji/programu. Gdy aplikacja jest gotowa testujemy ją jeszcze raz aby mieć pewność, że spełnia wszystkie wcześniej ustalone funkcjonalności.

Po zakończeniu prac klient otrzymuje gotową aplikację.

TECHNOLOGIE, W KTÓRYCH PRACUJEMY:
.NET / C# / WPF / C++ / JavaLinux / MS Windows /

MySQL i MSSQL / Perl / Bash / PHP / HTML /

CSS i JavaScript / Autoit / Selenium / NodeJS

Oczywiście korzystamy również z różnych bibliotek wspomagających przetwarzanie danych tekstowych i graficznych, budowanie raportów itd.

Zamów swoją aplikację!

11 + 3 =

ul. Żonkilowa 11a
04-775 Warszawa
NIP: 952-198-20-68
REGON: 366619919
tel. 511 322 544
kontakt@origin-solution.com

3 + 1 =